آخرین مطالب

آموزش تکنیک سایه روشن

آموزش تکنیک سایه روشن

در این متن قصد داریم اطلاعاتی درباره کانتورینگ صورت و آموزش تکنیک سایه روشن را به شما ارائه دهیم. امروزه، یکی از مهمترین مسائلی که افراد با آن بسیار درگیر هستند و برای آنها حائز اهمیت می باشد، زیبا بودن، به خصوص زیبایی چهره است. برای زیبایی چهره از روش های بسیاری استفاده می شود. انجام عمل های جراحی زیبایی مثل عمل بینی طبیعی، استفاده از کرم های خوب برای زیبایی پوست، استفاده از ماسک های متنوع و استفاده از لوازم آرایشی، از جمله مواردی هستند که تاثیرگذاری زیادی در زیبا بودن چهره افراد می گذارد. از رایج ترین روش ها برای زیبا شدن به خصوص در میان خانم ها، استفاده از لوازم آرایشی می باشد. برای آرایش صورت از تکنیک های مختلفی استفاده می شود. آموزش تکنیک سایه روشن یکی از مهمترین قسمت های آرایشی می باشد که در آرایش های حرفه ای، بسیار مهم است. با ما همراه باشید تا در مورد کانتورینگ صورت و آموزش تکنیک سایه روشن توضیحاتی به شما ارائه دهیم. 

آموزش تکنیک سایه روشن و ویژگی های آن 

تکنیک کانتورینگ صورت در آرایش های حرفه ای بسیار مهم می باشد. این تکنیک، برای پنهان کردن نقاط ضعف های موجود در صورت، بسیار کاربرد دارد. کانتورینگ صورت برای برجسته کردن چهره و زیباتر نشان دادن صورت انسان، به کار می رود و تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما می گذارد. در هنگام رفتن به یک مهمانی و آرایش کردن صورت ، استفاده از تکنیک کانتورینگ بسیار حائز اهمیت است. برای انجام کانتورینگ صورت، شما می توانید آموزش تکنیک سایه روشن را از فیلم های موجود در اینترنت و شبکه های مجازی و یا متن های موجود در سایت های اینترنتی که مرحله به مرحله آن را برای شما توضیح داده اند، استفاده نمایید. استفاده از این تکنیک، برای رفتن به مجالس مهمانی و عروسی ها بسیار خوب است و می تواند زیبایی چهره شما را چند برابر کند. 

مرحله اول آموزش کانتورینگ صورت 

برای انجام کانتورینگ صورت باید مراحلی را طی کنید. در ابتدا باید وسایل لازم برای این کار را تهیه نمایید. از جمله وسایلی که باید آنها را فراهم آورید، یک پرایمر، هایلایتر، کرم پودر مناسب آرایش ، پنکیک و یک اسفنج آرایشی می باشد. پس از تهیه این وسایل به سراغ اولین مرحله آموزش تکنیک سایه روشن بروید. در مرحله اول باید با استفاده از کرم پودری که قبلا تهیه نمودید، تمامی سطح پوست صورت را به آن آغشته کرده و پوشش دهید. سپس با فرچه هایی که مخصوص کار کانتورینگ صورت هستند، خطی که در آن، رویش مو در پیشانی شما رخ داده است را سایه بزنید. این کار باعث می شود که شکل و فرمی که صورت شما دارد، بهتر مشخص و دیده شود. همچنین برای داشتن گونه های برجسته می توانید از کنار گوش خود تا وسط گونه سایه بزنید. یکی دیگر از کارهایی که فرم صورت شما را زیباتر نشان می دهد، کوچکتر کردن چانه است. برای انجام این کار باید به طور عمودی بر روی چانه خود سایه بزنید. اگر این کارها را به خوبی انجام دهید، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهر شما و خوب نشان دادن فرم صورت می گذارد و همچنین باعث می شود نمای خوبی در عکس ها داشته باشید. 

آموزش تکنیک سایه روشن
آموزش تکنیک سایه روشن

مرحله دوم آموزش کانتورینگ صورت 

دومین مرحله برای انجام کانتورینگ در آموزش تکنیک سایه روشن برای رفع پف و تیرگی های اطراف چشم است. برای رفع پف ها و تیرگی های زیر چشم ها، باید با استفاده از یک هایلایتر، مثلثی را به طور معکوس و به اندازه ای کوچک بکشید. پس از آن، باید بر روی قسمت برجستگی گونه نیز، هایلایتر بزنید تا گونه های شما بهتر و زیباتر دیده شوند. بعد از انجام این کارها به سراغ بینی خود بروید که آرایش درست آن، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما خواهد گذاشت. شما می توانید برای آنکه در صورت، بینی شما کوچکتر دیده شود، با استفاده از هایلایتر، یک خط بر روی تیغه بینی خود بکشید. مواظب باشید که در این مرحله، از هایلایتر به درستی و در همان قسمت های گفته شده، استفاده کنید. این مرحله، مهمترین بخش آموزش تکنیک سایه روشن است، پس در انجام آن دقت زیادی کنید. 

کانتورینگ صورت
کانتورینگ صورت

مرحله سوم آموزش کانتورینگ صورت 

در این مرحله از آموزش تکنیک سایه روشن باید تمامی کارهایی که بر روی صورت انجام دادید را با یکدیگر ادغام کنید. برای انجام این کار، ابتدا اسفنج آرایشی خود را کمی نم دار کنید و سپس، کرم پودر های تیره و روشن و هایلایترهای روی گونه ها، پیشانی و بینی خود را با یکدیگر فیکس کنید. بهتر است که در هنگام فیکس کردن مواد روی صورت، اسفنج نم دار را به صورت ضربه زدن های آرام بر روی صورت خود بزنید. پس از انجام این کارها می توانید برای آنکه آرایش به مدت بیشتری بر روی صورت بماند، از پنکیک استفاده کنید و مقداری از ماده پنکیک را بر روی پوست آرایش شده خود، بزنید. این کار سبب می شود تا آرایش چهره شما به طور ثابت باقی بماند. در آخر، برای آنکه گونه های شما بیش از حد معمول زیبا شود و برجستگی آن بیشتر نمایان شود، می توانید از رژ گونه استفاده کنید. بهتر است از رژ گونه ای که بیشتر از حد معمول تیره است بهره ببرید تا برجستگی گونه شما در صورت بیشتر از قبل دیده و نمایان شود. 

آموزش تکنیک سایه روشن و نکات آن 

برای انجام سایه روشن یا کانتورینگ در آرایش صورت، باید مراحلی که تا کنون برای شما بازگو کردیم را با دقت فراوانی انجام دهید و ابزار مورد نیاز را تهیه نمایید. آموزش تکنیک سایه روشن را می توانید به راحتی در سایت های اینترنتی و فضاهای مجازی مشاهده نمایید و به آسانی یاد بگیرید. همچنین باید توجه داشته باشید که به هیچ عنوان، زدن پرایمر بر روی صورت، قبل از شروع کانتورینگ و استفاده از هایلایتر و کرم پودر، از ذهن شما فراموش نشود، زیرا پرایمر باعث می شود که مواد آرایشی خیلی بهتر بر روی صورت شما بنشیند و چهره شما را زیباتر نشان دهد. انجام عمل کانتورینگ و دیدن آموزش تکنیک سایه روشن در اینترنت و یا کلاس های آموزشی، در زیبایی چهره شما بسیار اثرگذار خواهد بود. لازم به ذکر است که کانتورینگ صورت را بهتر است در مجالس و مهمانی های مهم استفاده نمایید. با تشکر از شما که تا این لحظه با ما همراه بودید. 

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

سلام سایت خوبی دارین موفق باشید

پاسخ : ممنون نظر لطف شماست


کد امنیتی رفرش