آخرین مطالب

11 مدل استایل مو با گیره مو مرواریدی

11 مدل استایل مو با گیره مو مرواریدی

آرایش موی باز با دو گیره مرواریدی

مدل آرایش موی باز با دو گیره مرواریدی

استفاده از دو گیره مرواریدی یک شکل که ترکیبی از مرواریدهای ریز و درشت است، در کنار سر می تواند استایل زیبایی بسازد. در این سبک آرایش مو ، ابتدا موها را صاف و لخت کنید، سپس موها را فرق وسط یا کج باز کرده و در یک طرف سر موها را پشت گوش زده و با دو گیره مرواریدی یک شکل موهای این قسمت را ثابت کنید. گیره ها را با فاصله کمی از هم زده تا جلوه بیشتری داشته باشند.

آرایش موی باز با یک گیره مرواریدی

مدل موی باز با یک گیره مرواریدی

اگر قصد حضور در یک دورهمی و یک مهمانی کوچک را دارید، می توانید با آرایش موی باز و تنها با استفاده از یک گیره مرواریدی موهای خود را آرایش کنید. در این سبک پایین موها می تواند لخت یا بابلیس شده و کمی موج دار باشد.
برای آرایش بالای موها، موها را از فرق یا به صورت کج باز کرده و از یک سمت موها را پشت گوش زده و با یک گیره مرواریدی مستطیل شکل یا مثلثی فیکس کنید. گیره های مرواریدی سفید براق روی موهای مشکی فوق العاده به چشم می آیند.

آرایش موی باز با چند گیره مرواریدی به صورت زیکزاک

مدل موی باز با چند گیره مرواریدی به صورت زیکزاک

در این مدل آرایش مو بایستی به چند نکته ریز دقت کنید تا استایل موی زیبایی داشته باشید. از آنجایی که در این سبک از چند گیره استفاده می شود، گیره های مروارید بایستی ساده و تا حد امکان یک شکل انتخاب شوند؛ چرا که گیره های ناهماهنگ و شلوغ نتیجه ای عکس داشته و از جلوه کار کم می کند.
ابتدا موها را صاف کرده و از یک سمت سر، کمی بالای گوش گیره ها را به حالت زیکزاک تا پایین بزنید. دقت داشته باشید که گیره ها را با فاصله یکسان از هم بزنید. تعداد گیره ها بین سه تا چهار عدد، متناسب با قد موها کفایت می کند.

آرایش موی بسته با دو گیره مرواریدی

مدل موی بسته با دو گیره مرواریدی

یکی از آرایش های شیک مو که با استایل های کژوال و تیپ های روزانه هماهنگی خوبی دارد، آرایش موی بسته و دیزاین مو تنها با دو گیره مرواریدی در پشت سر است.
در این مدل بایستی ابتدا تمامی موها را با استفاده از یک کش ساده به حالت گرد و توپی شکل بسته و سپس از دو گیره مرواریدی مستطیل شکل و مثلثی برای دیزاین در پشت سر استفاده کنید. می توانید گیره ها را یک شکل هم انتخاب کنید.

آرایش موی باز و بسته با کلیپس مو مرواریدی

مدل موی باز و بسته با کلیپس مو مرواریدی

در این سبک، مدل مو تلفیقی از آرایش باز و بسته است. به این ترتیب که قسمت بالای مو را می توانید یک بافت موی حصیری زده و پایین موها را بابلیس بکشید. در قسمت زیر بافت مو، می توانید از یک کلیپس مزین به مرواریدهای درشت استفاده کنید که زیبایی خاصی به آرایش موها می بخشد.

آرایش مو با یک گیره مرواریدی

مدل مو با یک گیره مرواریدی

استفاده از یک گیره مرواریدی برای آرایش مو و استابل روزانه می تواند بهترین انتخاب باشد. این سبک هم شیک است و هم موها را از آن سادگی خارج می کند. برای این کار تنها کافیست موها را با اتو مو صاف کنید تا لخت و خوش حالت شوند، سپس موها را بالا زده و در پشت سر با یک گیره مرواریدی ثابت کنید.

شینیون مو با گیره مرواریدی

مدل شینیون مو با گیره مرواریدی

برای دیزاین شینیون مو، گیره های مزین به مروارید و سنگ بهترین انتخاب هستند. این گیره ها در اندازه های مختلفی بوده و مدل های زیادی دارند.
متناسب با مدل شینیون می توانید از این گیره ها برای دیزاین موهایتان استفاده کنید. برای دیزاین آرایش موهای بسته و مدل گوجه ای در پشت سر، می توان از یک گیره یا حلقه مرواریدی برای کنار شینیون استفاده کرد.

آرایش موی باز با گیره های مرواریدی ترکیبی

مدل موی باز با گیره های مرواریدی ترکیبی

گیره های مرواریدی یک شکل نیستند و در مدل های جدیدتر آن نمونه های دیده می شود که با سنگ و سایر مهره ها ترکیب شده اند. اگر به سبک های پانک علاقه مند هستید و می خواهید در کنار مد، سبک خاص و متفاوت خود را داشته باشید، استفاده از این مدل گیره های مرواریدی را به شما پیشنهاد می کنیم.
این گیره ها به اندازه ای خاص هستند که حتی اگر به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند نیز مورد توجه قرار می گیرند. با این حال می توانید از یک یا دو گیره فلزی و شیشه ای دیگر با تم رنگی نزدیک به این گیره های مرواریدی استفاده کنید. این گیره ها را با فاصله در کنار سر فیکس کنید.

آرایش مو بسته با کلیپس های مرواریدی

بستن مو با کلیپس های مرواریدی

کلیپس های مرواریدی کوچک مزین به مرواریدهای ریز، این روزها ترند شده اند. این کلیپس ها شکل های مختلفی داشته و به دلیل اندازه کوچک و جمع و جورشان مورد استقبال قرار گرفته اند. برای استفاده از این کلیپس ها، می توانید تنها جلوی موها را بالا زده و در پشت سر با یک کلیپس کوچک ثابت کنید.

آرایش بافت مو با گیره مرواریدی

بافت مو با گیره مرواریدی

بافت مو جزو آرایش های شیک و پرطرفدار است که خیلی از خانم ها برای مهمانی را انتخاب می کنند. در صورتی که موهای بلندی دارید، می توانید یک بافت موی کاملا بسته در پشت سر بزنید و با استفاده از دو یا سه گیره مرواریدی، زیبایی بافت را بیشتر کنید.

آرایش موی آبشاری با کلیپس مو مرواریدی

مدل موی آبشاری با کلیپس مو مرواریدی

موی آبشاری جزو مدل هایی است که خیلی از دختران جوان برای آرایش موهای خود استفاده می کنند. برای فیکس کردن و دیزاین موی آبشاری، یک کلیپس موی مرواریدی که در دو طرف مو قرار گیرد، بهترین انتخاب خواهد بود.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش