آخرین مطالب

آموزش آرایش تابستانی

آموزش آرایش تابستانی

آموزش آرایش تابستانی ( میکاپ تابستانی ) :

در این مطلب قصد داریم تا به آموزش آرایش تابستانی بپردازیم. با شروع فصل گرما ممکن است آرایش نتواند به مدت طولانی روی صورتتان باقی بماند و پس از چند ساعت روی صورت ماسیده و پاک می شود به همین دلیل در این فصل باید با استفاده از ترفندهای آرایشی ، ماندگاری مواد آرایشی روی صورتتان را بالا ببرید. اگر فوت و فن آرایش بادوام برای فصل تابستان را نمی دانید نگران نباشید برای آموزش میکاپ تابستانی تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آموزش میکاپ تابستانی :

مهمترین نکته برای داشتن یک آرایش حرفه ای و با ماندگاری بالا زیرسازی مناسب است. ابتدا صورتتان را با آب سرد بشویید. استفاده از کرم ضد آفتاب برای تمامی فصل ها لازم است اما در فصل تابستان به دلیل شدت بیشتر نور خورشید باید میزان بیشتری از کرم ضد آفتاب مصرف کنید.

بهتر است پوستتان را با استفاده از انواع و اقسام لوازم آرایشی سنگین نکنید و تنها از یک کرم ضد آفتاب پودری و رنگی استفاده کنید ، اما اگر می خواهید که از کرم پودر هم بزنید از ان در قسمت های مورد نیاز به کار ببرید. آن را متناسب با نوع پوستتان انتخاب کنید ، اگر پوست چربی دارید از کرم های بدون چربی به کار ببرید ، استفاده از پرایمر جذب نیز به جذب چربی پوست کمک می کند. در نهایت با کمک یک پد خشک چربی و رطوبت اضافی روی صورتتان را پاک کنید.

آموزش آرایش تابستانی
آموزش آرایش تابستانی

آرایش چشم مناسب فصل تابستان :

در فصل تابستان به دلیل عرق کردن مواد آرایشی به راحتی پاک می شود بنابراین برای جلوگیری از ماسیده شدن آرایش از لوازم آرایشی ضدآب به خصوص در قسمت چشم استفاده کنید. خط چشم و ریمل های ضدآب با توجه به موادی که در ساخت آن ها به کار می رود به صورت چسب به پوست می چسبد و به راحتی تا زمانی که خودتان نخواهید پاک نمی شوند همچنین استفاده از سایه های پودری به تثبیت خط چشم کمک می کند.

در صورت استفاده از خط چشم یک خط باریک پشت پلکتان بکشید و از سایه با رنگ های روشن و ملایم به کار ببرید.

رنگ مناسب برای رژ لب و رژگونه در تابستان

استفاده از رنگ های نارنجی، طلایی، مشکی برای آرایش صورت در تابستان مناسب نمی باشند، رنگ های شاد و روشن را برای آرایش گونه و لب ها انتخاب کنید.

برس را به رژگونه آغشته کنید سپس بر روی سیب گونه بزنید برای پیدا کردن محل صحیح رژگونه می توانید از این ترفند استفاده کنید ، لبخند بزنید و رژگونه را بر روی برجستگی گونه بزنید پس از این کار با استفاده از یک پد خشک رژگونه را پخش کنید تا حالت مصنوعی به خود نگیرد.

برای آرایش لب نیز ابتدا کمی کرم پودر روی لبتان بزنید این کار باعث تثبیت رژ لب شده و به راحتی پاک نمی شود سپس رژ لبتان را بزنید ( استفاده از خط لب و رژ لب های مدادی انتخاب مناسبی برای فصل تابستان می باشد ) و در نهایت با استفاده از یک پد مواد اضافی روی لبتان را بگیرید.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش