آخرین مطالب

اکسسوری بافت مو و انواع مدل ها

اکسسوری بافت مو و انواع مدل ها

اکسسوری بافت مو درشت و دم اسبی

معرفی اکسسوری بافت مو درشت و دم اسبی

اگر موهای بلندی دارید، مدل موی دم اسبی می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد. این روزها مدل موی دم اسبی ترند شده و بسیاری از دختران جوان طرفدار آن هستند. ترکیب بافت های درشت از جلوی سر تا فرق سر و در ادامه بستن انتهای بافت به موهای دم اسبی پشت سر، می تواند زیبایی آرایش مو را دو چندان کند.
در این روش بایستی از بافت های درشت از جلوی سر تا فرق سر استفاده شود. بافت های درشت در این مدل نمایی بیشتر داشته و ترکیب بی نظیری با دم اسبی خواهند داشت. موهای دم اسبی می تواند صاف یا فر باشد که کاملا سلیقه ای است. با این حال اگر طرفدار موهای فر و حالت دار هستید، می توانید بعد از زدن بافت جلو و بالای سر، با یک دستگاه حالت دهنده مو و بیگودی، موج هایی درشت در موهای دم اسبی ایجاد کنید. در این مدل اگر موهایتان هایلایت داشته باشد، زیبایی کار بیشتر می شود و موهایتان پرتر نشان داده می شود.
برای دیزاین این مدل بافت مو، از اکسسوری های بزرگ و شلوغ استفاده نکنید. یک کش مو مرواریدی برای بستن حلقه بالای موهای دم اسبی کافیست و جلوه زیبایی به بافت موها خواهد داد.

اکسسوری بافت مو مدل تیغ ماهی

ویژگی اکسسوری بافت مو مدل تیغ ماهی

بافت موی تیغ ماهی چند سالی است که ترند شده و پرطرفدار است. این مدل بافت مو که برای موهای بلند مناسب است، بسیار شیک است. بافت موی تیغ ماهی روی موهای روشن، بلوند و دودی روشن جلوه ای دو چندان دارد.

معرفی ویژگی اکسسوری بافت مو مدل تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی را می توانید روی کل موهای دم اسبی بزنید و از بالا تا پایین موها ادامه دهید. علاوه بر این می توانید موهای پشت سر را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و دو بافت تیغ ماهی داشته باشید.
انتخاب میان این دو بستگی به حجم موها و مدل لباستان داشته و کاملا سلیقه ای است. برای دیزاین این بافت مو می توانید از حلقه های فلزی مرواریدی کوچک، شکوفه های گل، شاخه های گندم استفاده کنید.

اکسسوری بافت مو پری دریایی

معرفی اکسسوری بافت مو پری دریایی

بافت موی پری دریایی برای مراسم نامزدی و نیمه رسمی بسیار شیک و خاص است. این بافت که روی موهای دم اسبی بلند انجام می شود، شل بوده و روی موهای پر و حجیم نمایی فوق العاده خواهد داشت.
اگر موهای بلندی دارید ولی موهایتان پرپشت نیست، می توانید ابتدا به موهایتان، موی اکستنشن اضافه کنید، سپس بافت را بزنید. برای انجام این کار می توانید از اکستنشن موی تیره تر از رنگ مو های خود استفاده کنید تا بافتتان زیباتر شود. برای دیزاین بافت مو پری دریایی می توانید از اکسسوری های بزرگ، نگین دار و دنباله دار در کنار سر و در میان بافت مو استفاده کنید.

اکسسوری بافت مو حصیری و آبشاری

معرفی اکسسوری بافت مو حصیری و آبشاری

بافت موی حصیری یک بافت به ظاهر ساده است. اما زدن این بافت آنقدرها هم ساده نیست و نیاز به تکرار و تمرین دارد. این بافت زیبا که مانند حلقه ای دور سر را می گیرد، با موهای آبشاری بسیار زیبا می شود. بافت حصیری تنها به صورت حلقه دور سر زده نمی شود و می تواند تنها یک طرف سر انجام شود.

ویژگی اکسسوری بافت مو حصیری

این بافت هم به صورت ریز و سفت زده می شود و هم می تواند بافتی درشت و نسبتا شل داشته باشد. برای دیزاین این بافت می توانید از دستمال های پارچه ای ساتن طرح دار استفاده کنید و اجازه دهید این بافت زیبا جلوه ای بیشتر داشته باشد.

منبع: الانزا

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش