آخرین مطالب

آموزش آرایش عروسکی ( میکاپ عروسکی )

آموزش آرایش عروسکی ( میکاپ عروسکی )

آموزش آرایش عروسکی ( میکاپ عروسکی ) شیک و جدید برای میهمانی + عکس

در این مطلب قصد داریم تا به آموزش آرایش عروسکی بپردازیم. آرایش عروسکی یکی از سبک های آرایشی جدید است که به شما کمک می کند تا جوانتر از آنچه که هستید به نظر برسید همچنین امروزه بسیاری از آرایشگرها میکاپ عروسکی را جایگزین آرایش لایت کرده اند. برای آموزش میکاپ عروسکی به ادامه مطالب توجه داشته باشید.

آموزش آرایش عروسکی
آموزش آرایش عروسکی

آموزش آرایش عروسکی قدم به قدم

1 _ کانسیلر

وجود لکه ، جوش ، سیاهی زیر چشم و هرگونه عیبی روی پوست باعث می شود تا سنتان بیش از آنچه که هست به نظر می رسد. بهترین راه برای پوشاندن این عیوب استفاده از کانسیلر می باشد این نکته را در نظر داشته باشید کانسیلری که انتخاب می کنید باید نزدیک به رنگ پوستتان باشد.

آموزش میکاپ عروسکی
آموزش میکاپ عروسکی

2 _ کرم پودر

نیازی نیست که از کرم پودر در کل سطح صورت استفاده کنید تا پوستتان از حالت طبیعی خارج شود. یکی از اشتباهات رایج در آرایش این است که اکثر خانم ها برای داشتن پوستی صاف و بی نقص کل سطح پوستشان را با کرم پودر می پوشانند ، در حالیکه این کار نه تنها باعث پوشاندن عیوب پوستی نمی شود بلکه باعث نمایان شدن آن ها می شود. فقط قسمت هایی از پوست که دارای لک و جوش و تیرگی است را کمی کرم پودر بزنید و با اسفنج یا انگشت به خوبی پخش کنید تا کاملا روی پوست بخوابد.

3 _ پنکک

از آنجا که آرایش مات نقش مهمی در پایین آوردن سن دارد در این مرحله از پنکک تنها به منظور گرفتن درخشش پوست استفاده می شود. اسفنج را به پنکک آغشته کرده و به صورت ضربه ای در قسمت ها براق پوست استفاده کنید.

 

پنکک برای آرایش کردن
پنکک برای آرایش کردن

4 _ رژگونه

رنگ های مورد استفاده در میکاپ عروسکی باید کاملا ملیح و ملایم باشد بنابراین استفاده از رژگونه های تیره مانند زرشکی ، قهوه ای تیره و آجری اصلا مناسب این سبک آرایشی نیستند. برای رژگونه می توانید از رنگ های نزدیک به تم صورتی استفاده کنید.

میکاپ عروسکی
میکاپ عروسکی

آموزش میکاپ عروسکی

5 _ آرایش چشم

در آرایش عروسکی آرایش چشم ها از اهمیت بالایی برخوردار است. ابتدا برای درشت به نظر رسیدن چشم ها از مداد سفید داخل چشم ها استفاده کنید سپس پشت پلک بالا را خط چشم پهن با دنباله بلند بکشید. سه نوع سایه روشن ، متوسط و تیره انتخاب کنید از سایه روشن در گوشه داخلی چشم و زیر ابرو ، از سایه متوسط در پشت پلک و از سایه تیره در گوشه بیرونی چشم به کار ببرید. با استفاده از فرمژه به مژه هایتان حالت دهید و در نهایت چند لایه ریمل بزنید تا مژه هایتان پرپشت و مشکی شوند.

آرایش چشم
آرایش چشم

6 _ آرایش ابرو

اگر به ابروهای عروسک ها دقت کرده باشید آن ها ابروهای باریک و کمرنگی دارند و همین امر موجب می شود تا چهره شان ملیح به نظر برسد. برای آرایش ابروها با استفاده از سایه ابرو روشن قسمت های توخالی ابرو را پرکنید سپس با استفاده از برس ابرو ، ابروها را به سمت بالا مرتب کنید. ابروهای پهن اصلا مناسب این سبک نیست بنابراین برای ابروهایتان قاب درست نکنید تا پهن به نظر برسد.

7 _ آرایش لب

در میکاپ عروسکی تنها قسمتی که باید براق باشد لب ها هستند برای این کار ابتدا یک رژ ملایم بزنید سپس روی آن از برق لب استفاده کنید.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش