آخرین مطالب

آموزش آرایش طبیعی ( میکاپ طبیعی )

آموزش آرایش طبیعی ( میکاپ طبیعی )

آموزش آرایش طبیعی گام به گام

1 . زیرسازی صورت

در یک آرایش حرفه ای ، زیرسازی صورت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین از این مرحله به سادگی رد نشوید. برای جلوگیری از خشک شدن و آسیب رساندن لوازم آرایشی به پوست کرم مرطوب کننده بزنید سپس سیاهی زیر چشم و کک و مک های روی صورتتان را با کانسیلر بپوشانید حال نوبت به یکدست کردن رنگ پوست می رسد برای این کار از هر لوازمی که دارید مانند کرم پودر یا پنکک استفاده کنید. رنگ کانسیلر و کرم پودری که انتخاب می کنید باید نزدیک به پوست خودتان باشد.

آموزش میکاپ طبیعی
آموزش میکاپ طبیعی

2 . آرایش ابرو

برای آرایش ابرو نیز لوازم مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع ابروهایتان و مدل ابرویی که می پسندید می توانید از آن ها استفاده کنید به عنوان مثال ریمل ابرو برای رنگ بخشیدن به ابروهای پرپشت و سایه ابرو برای پر کردن فضاهای خالی ابرو مناسب هستند همچنین از آکوا و مداد ابرو برای عروسکی کردن ابروها به کار می رود که برای آرایش طبیعی توصیه نمی شود.

3 . آرایش چشم

در آرایش طبیعی به دلیل سادگی این سبک خط چشم های پهن و دنباله دار و یا سایه های متنوع به کار نمی رود در صورت تمایل برای رنگ بخشیدن به چشم ها می توانید از یک سایه بسیار ملایم به کار ببرید همچنین کشیدن یک خط چشم باریک در پشت پلک می تواند جذابیت چشم هایتان را دوچندان کند. برخلاف سایه و خط چشم استفاده از ریمل برای بلد کردن چشم ها ضروری می باشد. شاید مژه های پرپشت و بلندی داشته باشید اما استفاده از ریمل زیبایی خاصی به مژه هایتان می بخشد.

آموزش آرایش طبیعی
آموزش آرایش طبیعی

4 . آرایش لب و گونه

سرخ کردن گونه ها می تواند چهره را از حالت بی رنگی دربیاورد بنابراین لبخند زده و در قسمت برجستگی استخوان گونه ، رژگونه به کارببرید. یکی از مهمترین اجزای صورت که در آرایش تاثیر بسیار زیادی دارد لب ها هستند. برای طبیعی به نظر رسیدن چهره تان از رنگ های ملایم و مات استفاده کنید اگر لب های خشکی دارید می توانید به جای استفاده از رژلب می توان از ویتامیته های رنگی لب استفاده نمود.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش