آخرین مطالب

آموزش آرایش هندی

آموزش آرایش هندی

آموزش آرایش هندی ( میکاپ سبک هندی )

آرایش سبک هندی یکی مشهورترین و محبوب ترین سبک های آرایشی و میکاپ عروس در دنیا می باشد. یکی از دلایل علاقه به این سبک تفاوت آن با سایر مدل های آرایشی که اغلب ساده هستند می باشد. میکاپ هندی برای خانم هایی که به دنبال یک میکاپ پر از زرق و برق هستند بسیار مناسب می باشد. برای آموزش آرایش هندی در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

آموزش آرایش هندی
آموزش آرایش هندی

آموزش آرایش هندی مرحله به مرحله

1 _ پاکسازی صورت

اصول تمام سبک های آرایشی مشابه هم می باشد. اگر روی صورتتان آرایش دارید با استفاده از دستمال مرطوب صورتتان را تمیز سپس صورتتان را با آب سرد شسته و خشک کنید.

2 _ کانسیلر بزنید

برای اینکه پوستی صاف و بدون نقص برای یک میکاپ زیبا داشته باشید با استفاده از کانسیلر نزدیک به رنگ پوستتان، نواقص روی پوست مانند جوش ، کک و مک و سیاهی دور چشمتان را بپوشانید.

3 _ استفاده از زیر کار مناسب

با استفاده از زیرکارهای ضدآب و ضدعرق زمینه مناسبی برای یک آرایش حرفه ای آماده کنید. استفاده از زیرکار مناسب مهمترین بخش میکاپ است چراکه در صورت رعایت نکردن این نکته هر چقدر هم میکاپ حرفه ای داشته باشید چهره تان جذاب به نظر نخواهد رسید. سپس با به کار بردن یک پودر برنزه ( زمینه آرایش هندی باید کمی تیره باشد ) زیرکار را روی صورت پخش کنید.

آرایش هندی
آرایش هندی

4 _ رژگونه بزنید

در این مرحله با استفاده از رژگونه غلیظ مانند و یا پودر برنزه گونه هایتان را پررنگ و برجسته کنید. در سبک آرایش هندی محدودیتی در استفاده از رنگ ها وجود ندارد.

5 _ تزئین پیشانی

در سبک میکاپ هندی مهمترین مرحله تزئین پیشانی می باشد که این سبک را از سایر مدل های آرایشی متفاوت می کند. اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید حتما از یک شخص ماهر در سبک آرایش هندی کمک بگیرید. برای تزئین پیشانی علاوه بر لوازم آرایشی از نگین های آماده نیز می توانید بهره بگیرید.

آرایش هندی
آرایش هندی

6 _ آرایش چشم

در این سبک تا می توانید روی چشم  هایتان کار کنید تا بلد به نظر برسد. برای این کار از سایه در رنگ های مختلف به کار ببرید همچنین استفاده از مژه مصنوعی از الزامات آرایش هندی می باشد ، هر چه مژه مصنوعی پرپشت تر و بلند تر باشد چشم ها گیرا و جذاب جلوه می کند. کشیدن خط چشم در بالا و پایین چشم فراموش نشود  ( برای اینکه چشم ها ریز نشود از کشیدن مداد یا سرمه داخل چشم خودداری نمایید ) سعی کنید خط چشم را به صورت پهن و حالت دار بکشید.

7 _ آرایش ابروها

با استفاده از مداد ، سایه و یا هرنوع لوازمی که برای آرایش ابروها استفاده می شود شروع به کشیدن ابروهایتان کنید. بهتر است از رنگ های تیره مانند مشکی یا قهوه ای تیره برای آرایش ابروها به کار ببرید.

8 _ آرایش لب ها

در مرحله آخر نوبت به آرایش لب ها می رسد. در این مرحله ابتدا با یک خط لب دور تا دور لب هایتان را بکشید ( رنگ خط لب باید یک درجه تیره تر از رژ لب باشد ) سپس با رژ لب غلیظ مانند قرمز یا زرشکی ، لب هایتان را پر کنید پس از این کار با استفاده از یک دستمال رژ اضافی روی لب را بگیرید. در صورت تمایل می توانید از برق لب نیز استفاده کنید.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش