آخرین مطالب

آموزش آرایش لایت

آموزش آرایش لایت

آموزش آرایش لایت مرحله به مرحله همراه با عکس

آرایش لایت یا آرایش دخترانه نوعی تکنیک آرایشی است که در آن چهره به شکل طبیعی و بدون اغراق میکاپ می شود. در این مدل آرایش، اجزای صورت بدون استفاده از رژ لب های پررنگ، مژه مصنوعی و آرایش چشم غلیظ میکاپ و زیباتر می شود. در این سبک از رژ لب های طبیعی و نزدیک به رنگ لب مانند گوشتی، صورتی روشن و… استفاده می شود همچنین رنگ سایه چشم نیز در طیف رنگی قهوه ای ملایم به کار می رود. برای آموزش میکاپ لایت مرحله به مرحله در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

آموزش آرایش لایت
آموزش آرایش لایت

قدم اول زیرسازی پوست

در آموزش میکاپ لایت با 4 قدم ساده و لوازم آرایشی معمولی که در اختیار دارید می توانید چهره خود را با آرایشی ملایم زیبا و جذاب کنید. در قدم اول با استفاده از کرم پودر و یا پنکک پوست خود را برای آرایش آماده کنید.

حالت دادن به ابرو ها

در این مرحله ابروهای خود را با استفاده از هر نوع لوازم آرایشی که دارید مانند : مداد ابرو و یا سایه ابرو مرتب کنید برای این کار به 2 نکته مهم و کلیدی توجه داشته باشید :

اول اینکه ایجاد قاب برای ابروها به هیچ عنوان مناسب این سبک آرایشی نمی باشد، با استفاده از مداد و یا سایه فقط کمی به ابروهای خود حالت دهید.

نکته دوم این است که داخل ابروها را پر نکنید، فضاهای کم پشت را با کمی سایه زدن از حالت خالی بودن درآورید. و در نهایت با استفاده از شانه کوچک و مخصوص ابروهای خود را مرتب کنید.

آموزش آرایش ابرو
آموزش آرایش ابرو

آموزش آرایش لایت : سایه بزنید

اگر بلد نیستید به صورت حرفه ای سایه بزنید نگران نباشید در آرایش لایت نیازی به زدن سایه های به صورت حالت دار نیست شما فقط با استفاده از رنگ سایه های ملایم مانند قهوه ای روشن و یا اسموکی بالای پلک را سایه بزنید تا از حالت بی رنگی درآید در صورت تمایل می توانید در پلک پایین هم از سایه به کار ببرید.

آموزش سایه زدن
آموزش سایه زدن

ریمل بزنید

در مرحله آخر نوبت به خط چشم و ریمل می رسد. در اینجا انتخاب با خودتان است اگر نمی خواهید از خط چشم استفاده کنید چند لایه ریمل بزنید تا چشمانتان زیبا و جذابتر به نظر برسد. در صورت استفاده از خط چشم به این نکته دقت کنید که خط چشم های چند لایه و دنباله دار مناسب آرایش لایت نمی باشد.

آموزش ریمل زدن
آموزش ریمل زدن

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش