آخرین مطالب

تاثیرات برق لب روی میکاپ

تاثیرات برق لب روی میکاپ

برق لب یکی از محصولات پرطرفدار آرایشی است، و یاد گرفتن فوت و فن استفاده از آن اصلا کار سختی نیست! به یاد داشته باشید که برق لب با رژ لب تفاوت دارد! پس یادگیری استفاده از آن مهم است! بیایید به ۸ روش استفاده از برق لب نگاهی بیندازیم.
 

۱- برق لب همراه با رژلب


آیا می‌دانستید که می‌توان برق لب‌های رنگی را همراه با رژ لب کشید؟ این کار نه تنها رژلب شما را جلوه دارتر میکند بلکه درخشندگی و براقی خاصی به لب‌هایتان می‌بخشد. پس ابتدا رژ لب موردعلاقه‌تان را بزنید و بعد با برق لب آن را درخشنده‌تر کنید.

 

۲- از مرطوب کننده استفاده کنید


لب‌های خشک لب‌های مناسبی برای رژلب و برق لب زدن نیستند. پس قبل از هرچیز از نرم، مرطوب و لطیف بودن لب‌های خود اطمینان حاصل کنید. مالیدن یک لایه نازک مرطوب کننده روی لب‌های خود قبل از مالیدن برق لب، بهترین راه برای فوق العاده به نظر رسیدن لب‌هایتان است. این یکی از ترفندهای اولیه زدن برق لب است.

 

۳- از میانه‌ی لب‌ها شروع کنید


این را می‌دانیم که باید رژ لب را روی قوس لب از چپ به راست کشید حالا یکی از جالب‌ترین ترفندهای زدن برق لب این است: با برق لبتان یک نقطه درست در وسط لبتان ایجاد کنید، سپس برق لب را از این نقطه پخشش کنید. با این عمل روکشی صاف، براق و یکدست به لبانتان خواهید بخشید.

 

۴- تنها یک لایه‌ی نازک برق لب بزنید


یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بسیاری از خانم‌ها مرتکب می‌شوند استفاده بیش از حد از برق لب برای پر نشان دادن لب هایشان است. خانم ها لطفا توجه داشته باشید که برای براق کردن و درخشنده کردن لب هایتان یک لایه ی نازک از برق لب‌هم کافی است.

 

۵- رژ لبتان را براق کنید


این مورد تقریبا شبیه همان چیزی است که در بالا ذکر کردیم. به هرحال شما می‌توانید از برق لب‌های بی رنگ و شفاف هم استفاده کنید. اگر می‌خواهید تنها مقدار کمی لب‌هایتان را براق کنید از برق لب‌های شفاف و بی‌رنگ استفاده کنید. قول می‌دهیم با این روش لب هایتان برجسته‌تر خواهد شد!

 

۶- بیش از اندازه برق لب نزنید


به یاد دارید که گفتیم یک لایه نازک برق لب بکشید؟ اگر استفاده هر روزه دارید و می‌خواهید در تمام طول روز لب‌هایتان براق باشد باید بیشتر به این نکته توجه داشته باشید. حتی اگر در تمام طول روز هم برق لب می‌زنید باز هم به یاد داشته باشید که فقط یک لایه‌ی نازک بکشید. ۷. برق لب حجم دهنده
بعضی خانم‌ها از کوچکی لب‌هایشان ناراضی‌اند و تمایل زیادی هم به بوتاکس ندارند. راه حل مناسب این خانم‌ها استفاده از برق لب‌های حجیم کننده است. فقط به خاطر داشته باشید: یک نقطه در میانه‌ی لب‌ها و سپس امتداد آن نقطه از طرفین. این کار راز داشتن لب‌هایی پرتر و براق تر است.

 

۸- درخشیدن یا ندرخشیدن


در آخر در یادگیری چگونه آرایش کردن لب هایتان همیشه به این نکته توجه داشته باشید که می‌خواهید لب‌هایتان درخشنده‌تر جلوه کند یا نه! آیا اصلاً لب هایتان به براق کننده احتیاج دارد؟ یا فقط به دنبال مرطوب کننده برای لب‌هایتان هستید؟

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش